logo-modre-JM
Naše motto je,
byť cenovo dostupný pre našich zákazníkov
a toho sa aj držíme.
webstranky

WEBSTRÁNKY, E-SHOPY

devices

RESPONZÍVNY DIZAJN

world-web

WEBHOSTING, DOMÉNY

chat

STÁLA PODPORA

Cenník služieb

webstranky

INFORMATÍVNE
WEBSTRÁNKY

Jednoduchá webstránka je vhodná ako osobná stránka alebo stránka pre malé firmy, ktoré sa potrebujú prezentovať na internete za minimálne náklady. Stránka môže obsahovať max. tri podstránky a jednoduchý kontaktný formulár. V cene je zahrnutý jeden grafický návrh, základné seo a spracovanie textu.

390 €

detailed

WEBSTRÁNKY
CMS SYSTÉM

Web programovanie na mieru, web aplikácie na mieru a servis podľa konkrétnych potrieb zákazníka. Všetko pod jednou strechou, tvorba profesionálnych web stránok, webdesign, redakčný systém, SEO – optimalizácia. Podľa potreby vieme zabezpečiť aj webhosting a registráciu domény.

540 €

store

E-SHOPY
CMS SYSTÉM

Internetový obchod (e-shop) umožňuje prehľadné nakupovanie s intuitívnou orientáciou. Táto aplikácia sa vyznačuje jednoduchosťou ovládania a množstvom funkcií, minimalizuje náklady na prevádzku.
V cene je zahrnutý jeden grafický návrh, spracovanie základného textu, seo.

690 €

internet

OSTATNÉ
SLUŽBY

Na niektoré služby jednoducho nieje možné presne určiť ceny dopredu napr. grafický návrh, tvorba loga a preto máme aj určenú hodinovú sadzbu 24€. Služby ako napr. správa webu, je vecou dohody a je to individuálne podľa objemu pravidelných prác na stránke a cena je minimálne 50€ za mesiac.

od 24 €